Služby

Služby

– Oprava všetkých typov motorových vozidiel do 3,5 tony
– Pravidelné prehliadky, výmena oleja, filtrov a pod.
– Garančné prehliadky, záručný a pozáručný servis
– Mechanické práce
– Klampiarske práce
– Lakovnícke práce
– Výmena a opravy autoskiel
– Geometria
– Diagnostika vozidiel
– Kontrola a plnenie klimatizácie
– Test bŕzd a tlmičov
– Príprava a vykonanie STK a EK
– Čistenie interiérov, tepovanie
– Leštenie karosérií
– Montáž rádií, alarmov, imobilizérov, elektrikárske práce

Poradenstvo pri kúpe automobilu a motocyklu – vyberiete si vhodné auto/motorku v bazáre alebo u súkromného predajcu. Náš špecialista s Vami navštívi predajcu a preverí kompletný technický stav auta, históriu a veľa ďalších prvkov. Profesionálne servisné poradenstvo – poradíme so servisom Vášho vozidla, zaplatíte iba za to, čo je skutočne potrebné. V kľude si môžete vybrať cenu náhradného dielu.

Kontinuálny servis vozidla
Sledovanie histórie opráv v našom autoservise. Pri servise vášho vozidla v rôznych autoservisoch sa nedá zabezpečiť kontinuálna história servisných prác a z toho dôvodu dochádza k duplicitným prácam a výmenám náhradných dielov, čo vedie k neúmerne vysokým servisným nákladom. Do protokolu o servisnej prehliadke zaznamenáme termín ďalšej plánovanej prehliadky (výmena oleja, filtrov, plnenie klimatizácie,..)

Kontrola kvality
Pri každej periodickej prehliadke vozidla sa bezplatne vykoná celková vizuálna kontrola vozidla. Zistené skutočnosti a odporúčania servisu sa odovzdajú klientovi pri prevzatí vozidla vo forme protokolu. Ku každému vozidlu prijatému do servisu na želanie zákazníka vytvoríme fotodokumentáciu vozidla. Toto opatrenie dáva zákazníkovi istotu, že jeho vozidlo nebolo v priebehu servisného zásahu poškodené. V prípade spolupráce s firmou s vozovým parkom prejdú všetky vozidlá bezplatne kompletnou kontrolou, aby sme vykonali diagnostiku ich technického stavu a určili priority odporúčaných servisných zásahov. Klient je informovaný o cene opravy a jej prípadnej zmene vopred!